Poloha a dosažitelnost

Autobusové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice – Dřevostyl, odtud 50m pěšky. Vlakové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice, odtud 100m pěšky.

  Vybavení a služby

K dispozici je celý dům, kde jsou tři apartmány, každý se třemi pokoji (1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka (v podkroví 2 lůžka) + rozkládací sedací souprava pro 2 osoby a 1x 2 lůžka), jídelnou a plně vybavenou kuchyní, WC, koupelna se sprchovým koutem, TV a WIFI připojením. Dále zahrada s posezením. Dětský koutek (houpačky, pískoviště, klouzačka). Bazén a trampolína pr.3,5m. Stůl na stolní tenis,profi stolní fotbálek. V suterénu domu je posezení s barem. Parkovací místa pro šest automobilů. 500m od objektu se nachází nově vybudované Relax centrum (squash, bowling, tenis, sauna atd.)  Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity: 2,5km vzdálený Skiareál KOUTY se šestisedačkovou lanovkou(www.kouty.cz), 3km Skiareál Přemyslov (čtyřsedačka www.skipremyslov.cz), 10km Červenohorské sedlo, v okolí 3km spousta dalších areálů, Therme park ve Velkých Losinách, plavecký bazén v Šumperku. Sauna, posilovna, solárium v blízkosti ubytování. Letní aktivity: Pěší a cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní bazén v Šumperku, horské minikáry 1km, tenisové kurty 500m, rybolov – bez povolení. Horolezectví 5km. Výlety: Zámek Velké Losiny, Úsov, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Pomezí, jeskyně – Na Pomezí. Rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Velké Losiny, Lázně Jeseník, Karlova Studánka. Možnost výletů do Polska cca 40km.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Agatha Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Agatha
Ceník ubytování a stravování