Apartmány Agatha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobusové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice – Dřevostyl, odtud 50m pěšky. Vlakové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice, odtud 100m pěšky.
Vybavení a služby
K dispozici je šest apartmánů po celkové rekonstrukci, společenská místnost s LED televizí, s profesionálním stolním fotbálkem, lyžárna s elektrickým vysoušečem bot. • Apartmán č.1 a č.4: každý pro 2 osoby. Vybavení: pokoj s manželskou postelí, předsíň, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Velikost cca 23m2. • Apartmán č.2 a č.5: každý pro 2-4 osoby. Vybavení: pokoj s manželskou postelí, patrová postel s masivu, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Velikost cca 27m2. • Apartmán č.3 a č.6: každý pro 4-6 osob. Vybavení: 2 pokoje, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. První pokoj plnohodnotná rozkládací manželská postel s masivu , jídelní stůl. Druhý pokoj: manželská postel, patrová postel s masivu. Celkem cca 37m2. • Dále zahrada s posezením. Dětské hřiště (houpačky, pískoviště, klouzačka). Bazén a trampolína průměr 3,5m. V suterénu domu velká společenská místnost, profi stolní fotbal. Možnost setkání větší skupiny přátel, více rodin, firemní akce. V ceně zahrnuto: spotřeba energií, ložní prádlo, ručník, základní toaletní potřeby, závěrečný úklid, wifi připojení, uzamykatelná lyžárna s elektrickými vysoušeči bot, vlastní parkoviště v oploceném objektu až pro 6 automobilů. Pro každý apartmán jedno parkovací místo. Možnost parkování i na parkovišti před objektem ( 4 parkovací místa )

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: 2 km vzdálený Skiareál KOUTY se šestisedačkovou lanovkou(www.kouty.cz), 2,5 km Skiareál Přemyslov (čtyřsedačka www.skipremyslov.cz), 10km Červenohorské sedlo ( čzyřsedačka www.cervenohorskesedlo.eu), v okolí spousta dalších areálů ( skiareá kareš,skiareál oáza, skiareál kociánov) vhodné především pro rodiče s dětmi, nový Therme park ve Velkých Losinách o velikosti vodních ploch 1495m2 a max. s kapacitou 1300 lidí. Jedná se o celkem 9 termálních bazénů s léčivou sirnou vodou - 5 vnitřních a 4 venkovní s teplotou vody okolo 33°C. Venkovní prostor s relaxačním, aktivním a dětským bazénem. Dva tobogány, divoká voda, jeskyně, vodopád, chrliče, vodní hřiby, whirpool, sauny, masáže. Plavecký bazén v Šumperku. Sauna, posilovna, solárium v blízkosti ubytování. 500m od objektu se nachází Relax centrum(squash, bowling, tenis) • Letní aktivity: Pěší a cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní bazén v Šumperku, horské minikáry 1km, tenisové kurty 500m, rybolov – bez povolení. Horolezectví 5km. Výlety: Zámek Velké Losiny, Úsov, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Pomezí, jeskyně – Na Pomezí. Rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Velké Losiny, Lázně Jeseník, Karlova Studánka. Možnost výletů do Polska cca 40km ( Otmuchovská jezera v Polsku).
TOPlist