Apartmány Agatha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobusové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice – Dřevostyl, odtud 50m pěšky. Vlakové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice, odtud 100m pěšky.
Vybavení a služby
K dispozici jsou dva apartmány, každý se třemi pokoji (1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka + rozkládací sedací souprava pro dvě osoby a 1x 2 lůžka), jídelnou a plně vybavenou kuchyní, velkou předsíní, WC, koupelnou se sprchovým koutem, nebo vanou LED TV v každém pokoji a jídelně a WIFI připojením. Dále zahrada s posezením. Dětské hřiště (houpačky, pískoviště, klouzačka). Bazén a trampolína pr.3,5m. Stůl na stolní tenis, profi stolní fotbálek. V suterénu domu je posezení s barem. Parkovací místa pro šest automobilů. 500m od objektu se nachází nově vybudované Relax centrum (squash, bowling, tenis, sauna atd.)

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: 2,5km vzdálený Skiareál KOUTY se šestisedačkovou lanovkou(www.kouty.cz), 3km Skiareál Přemyslov (čtyřsedačka www.skipremyslov.cz), 10km Červenohorské sedlo, v okolí 3km spousta dalších areálů, nový Therme park ve Velkých Losinách o velikosti vodních ploch 1495m2 a max. s kapacitou 1300 lidí. Jedná se o celkem 9 termálních bazénů s léčivou sirnou vodou- 5 vnitřních a 4 venkovní s teplotou vody okolo 33st.C. Venkovní prostor s relaxačním, aktivním a dětským bazénem. Dva tobogány, divoká voda, jeskyně, vodopád, chrliče, vodní hřiby, whirpool, sauny, masáže. Plavecký bazén v Šumperku. Sauna, posilovna, solárium v blízkosti ubytování. Letní aktivity: Pěší a cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní bazén v Šumperku, horské minikáry 1km, tenisové kurty 500m, rybolov – bez povolení. Horolezectví 5km. Výlety: Zámek Velké Losiny, Úsov, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Pomezí, jeskyně – Na Pomezí. Rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Velké Losiny, Lázně Jeseník, Karlova Studánka. Možnost výletů do Polska cca 40km.( Otmuchovská jezera v Polsku)
TOPlist